Agent (m/ž) u Službi Kontakt centar

Zagreb, Hrvatska

Želiš raditi u organizaciji u kojoj su prema interno provedenom istraživanju organizacijske vitalnosti glavne snage radna motivacija, osnaženost i angažiranost zaposlenika te odnos s neposrednim rukovoditeljem? Na pravom si mjestu!

Hrvatska poštanska banka je najveća banka u hrvatskom vlasništvu, s više od pola milijuna klijenata, koja kontinuirano unaprjeđuje svoje poslovanje i gdje zajedno stvaramo uvjete za bolji život u Hrvatskoj.

Kako bismo održali kontinuirani rast, u potrazi smo za motiviranim kandidatima koji žele sudjelovati u ostvarenju rekordnih rezultata i stvaranju najbolje hrvatske banke, na radnom mjestu:

Lokacija: Zagreb

Ključna odgovornost pozicije je pružanje podrške i informacija fizičkim i pravnim osobama o uslugama i proizvodima Hrvatske poštanske banke i članica HPB grupe - telefonski, e-mailom i preko poruka pristiglih putem aplikacija internetskog bankarstva.

Što očekujemo od tebe:

  • Imaš minimalno završeno srednjoškolsko obrazovanje,
  • Posjeduješ odlične komunikacijske i prezentacijske vještine,
  • Odgovornost i izrazitu orijentiranost na klijenta i rezultate,
  • Spremnost na učenje, suradnju i timski rad,
  • Poznavanje rada na računalu  i paketu programa Microsoft Office,
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika (B1/B2) – nije uvjet,
  • Iskustvo na srodnim poslovima i/ili u prodaji proizvoda i usluga je prednost,
  • Spremnost na rad u smjenama – jutarnja, poslijepodnevna i noćna smjena koje mogu uključivati rad vikendom i praznicima uz povećanje plaće za navedene uvjete.

Ukoliko nam se pridružiš, ovo će ti biti glavne odgovornosti:

  • Vršenje prijema i rješavanje jednostavnijih zahtjeva klijenata te prosljeđivanje složenijih zahtjeva nadležnim odjelima,
  • Pružanje informacija fizičkim i pravnim osobama o proizvodima i uslugama Banke u telefonskim razgovorima i pisanoj komunikaciji,
  • Administriranje poziva u sustavu Banke,
  • Obavljanje odlaznih poziva u svrhu prodajne kampanje.

Što možeš očekivati od nas:

  • Rad u dinamičnom timu gdje ćeš u ugodnoj i profesionalnoj atmosferi imati priliku za daljnjim razvojem,
  • Brigu o tvom zdravlju: dodatno i dopunsko zdravstveno osiguranje, popuste na razne sportske i wellness programe, psihološko savjetovanje,
  • Darujemo te za posebne prilike: božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za dijete,
  • Posebne pogodnosti poput niže kamatne stope na kredite, povoljnije usluge i proizvodi banke, popusti na proizvode i usluge partnera,
  • Strukturirani onboarding program: uvodne edukacije, mentor za lakše snalaženje u novom timu, organizirani Dan dobrodošlice za nove zaposlenike,
  • Zajedno brinemo o zajednici i okolišu: slobodni dani za darivanje krvi i volontiranje, organizirano volontiranje, humanitarne akcije, inicijativa Biciklom na posao i mnoge druge,
  • Ugovor na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produljenja,
  • Ostale pogodnosti za naše zaposlenike pogledaj na našoj stranici karijera.

Zvuči zanimljivo? Prijavi se!

Provjeri što je dobro znati prije prijave na posao u HPB-u, i što možeš očekivati u selekcijskom procesu.

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Detalji